5.10. 2015

אסטרולוגיה ומערכות יחסים

כמו שאנו יודעים, אסטרולוגיה היא תחום מדעי המתאר ומסביר תופעות ביקום. תרבויות רבות ההיסטוריה ניסו לצפות את העתיד דרך הכוכבים, כוכבי הלכת וכו'. אסטרולוגיה בוחנת בעיקר את היחסים בין כדור הארץ (והחיים עליו) לבין כוכבי הלכת או גופים שמימיים אחרים הנמצאים במערכת השמש.

אסטרולוגיה ומערכות יחסים

חפץ עניין נפוץ באסטרולוגיה, לדוגמה, הוא הירח ותופעות טבעיות קשורות (כגון גאות ושפל), אך גם השפעתו על הנפש והיחסים האנושיים. כאשר מדובר במערכות יחסים, סעיף זה הוא קצת יותר מורכב.

קיים מספר רב של גורמים המשפיעים על יחסים אנושיים – בין אם זוהי מערכת יחסים בין פרטנרים, חברים או במקום העבודה. לכן, זה ברור שהאסטרולוגיה לבדה אינה יכולה להגדיר אותם כיאות. אך היא יכולה מתוך מיקום הכוכבים והיבטים אחרים להגדיר הנחות. תודות לכוכבים והורוסקופים אנו יכולים לקבוע, לדוגמה, את הנטייה של מערכות יחסים בין שני אנשים ואת הפרספקטיבה שלהן לעתיד, אם אנו יודעים את סימני גלגל המזלות שלהם. לדוגמה, אנו יודעים שאם ונוס נשאר בהיבט שלילי, אנשים שנולדו במזל שור יהיו בעלי נטייה לאגרסיות, ולכן יהיה קשה להשלים עימם.

אחד הגורמים הגדולים ביותר שמשפיעים על מערכות היחסים שלנו הוא הגנטיקה. בין אם אנו אוהבים זאת ובין אם לא, יש מידע מסוים החרוט בגנים שלנו. המידע הזה משפי לא רק על המבנה הגופני שלנו, אלא גם על ההתנהגות שלנו. האבולוציה אחראית על קביעת מודל מסוים למערכות היחסים המודרניות (למרות שבעבר הוא היה שונה). אם בעקבות נסיבות מסוימות, מערכת היחסים סוטה מהמודל הזה, אף אחד מהמשתתפים בה לא יכול להיות שמח. בייחוד, זה אומר שהם לא מתנהגים כמו מה שכתוב במידע הגנטי שלהם. אסטרולוגיה והורוסקופים יכולים להיות שימושיים במצב הזה. דרכם יכולים האנשים האלו לקבל הוראות או עצות על כיצד לפעול בסיטואציות מסוימות, כדי שמערכות היחסים יישארו בהרמוניה.

הורוסקופים גם יעזרו לך להבין את הכללים הבסיסיים של איך להגדיר, לצפות ולהבין אנשים אחרים על בסיס הייעוד שלהם לפי מיקום הכוכבים ואז לבחור פרטנר מתאים. אך ראשית עליך להבין את עצמך. קבע את היעדים שלך שיספקו אותך והתמקד בהם. אם אתה לא מאושר, גם האנשים סביבך לא יכולים להיות מאושרים. לסיכום, אם אתה רוצה לחיות ביחסים הרמוניים ולהיות מסוגל לנצל כל הזדמנות שתבוא, אתה חייב לדעת את העקרונות של מה לשנות או מה אתה רוצה להשיג. פה אסטרולוגיה יכולה לעזור.