1.6. 2018

אכילה על פי האסטרולוגיה ולוח השנה הירחי

תשכחו דיאטות שטותיות, בחר בדרך הטבעית לשמור על משקל הגוף שלך, לרדת במשקל בצורה שקולה - באמצעות לוח השנה הירחי.

אכילה על פי האסטרולוגיה ולוח השנה הירחי

לוח השנה הירחי מבוסס על אסטרולוגיה מסורתית. המיקום של כוכבי הלכת, כולל הירח, לא רק יכול להשפיע על הנפש והרגשות. לשלבי הירח יש השפעה על תהליכים טבעיים על הפלנטה שלנו, כולל האורגניזם האנושי. לכן, אם נלמד לתאם את פעולותינו ולאכול בהתאם לדפוסי האסטרולוגיה, לא רק נטיב עם גופנו, אלא נוכל לשפר את התחדשותו ובמיוחד את חילוף החומרים אשר תורם לשריפת קלוריות מהירה יותר.

המפתח להצלחה הוא מעקב אחר שלבי הירח. הדבר החשוב ביותר הוא לדעת על הירחים המלאים ועל ירחים חדשים, שמהם קל להסיק כאשר הירח הוא "נוטה" וכאשר "שעווה" - אלה ארבעה שלבים בסיסיים אליהם נעקוב מקרוב.

1. ירח חדש

בשלב זה של הירח, שריפת קלוריות הינה המהירה ביותר, יכולות ניקוי הרעלים של הגוף הינה בשיא גם כן. לכן, זוהי התחלה אידיאלית עבור דיאטה שקולה. במיוחד ביום זה (ולא רק ביום זה), אתה צריך לשתות כמויות מספיקות של מים. יש צורך לשתות לפחות שני ליטר של נוזלים לא ממותקים ביום (מים טהורים, לימון או תה לא ממותק).

2. ברבעון הראשון (הירח הוא במצב שעווה)

שלב הירח הזה הוא הקשה ביותר עבורנו, כי קלוריות נוספות מאוחסנות בקלות ולכן, אנו נוטים לעלות במשקל. חשוב מאוד לעקוב אחר הצריכות שלך.

אתה צריך להימנע במיוחד מאכלים מתוקים, שמנוניים ומטוגנים. בתקופה זו, גם בשר מעושן לא יעשה לך טוב. אתה צריך לאכול ירקות (מוכנים בכל דרך), פירות, אגוזים, קטניות, סויה, בשר רזה (עוף, דגים), שיבולת שועל, לחם מלא ומוצרי חלב (אבל היזהר - רק אלה שאינם גורמים לגוף לייצר יותר מדי רִיר).

3. ירח מלא

הירח המלא יכול להיות קסום מאוד, אבל לפעמים קשה לבריאות האדם. בעיות נפוצות כוללות בעיות עם שינה, עייפות וגם עצבנות וגירוי. הגוף שלנו מחזיק מים, למשל, פציעות נרפאות לאט יותר בתקופה זו.

בהתחשב בעובדה שהאורגניזם שלנו טעון עם השפעות שליליות, התזונה שלנו צריכה להיות מתונה מאוד. אנחנו צריכים להימנע ממאכלים עשירים באנרגיה - מזונות עם הרבה שומן או סוכר. סלט ירקות או סלט פירות או שייקים של פירות יהיו אידיאלים. כמה מומחים אפילו ממליצים לצום לפחות 8 שעות לפני ירח מלא.

4. הרבע האחרון (הירח הולך ופוחת)

בשלב זה, נרגיש גל חדש של אנרגיה. מטבוליזם שעובד במלוא המהירות, בעיכול ועוד, אנו רוצים להעביר את גופנו. לכן, אם אתה לא מתכנן לרדת במשקל, אלא רק לשמור על המשקל, אתה יכול אפילו לאכול משהו פחות בריא (אבל הכל במתינות, זה בהחלט לא אומר שאתה צריך לאכול את כל שוקולד בבת אחת!) עם בואו של הירח חדש, גדלה גם היכולת לשטוף את הרעלים. לכן, זה יהיה הרבה יותר קל לרדת במשקל.

אנחנו צריכים להימנע מאוכל כבד, מאכלים מטוגנים עם הרבה שומן רווי וגם סוכרים פשוטים. מומלץ לאכול דיאטה עשירה בחומרים מזינים וסיבים - ירקות, קטניות ופירות. אחרון חביב, גם בשר רזה.