1.3. 2018

הורוסקופ אמריקאי (אינדיאני)

הורוסקופ האינדיאנים מבוסס על עיקרון אחר ממה שאנחנו רגילים - הוא מייחס תכונות בעלי חיים לאנשים. זה נובע מכבוד רב לטבע. הוא מראה את המאפיינים הגלויים (וגם הנסתרים) שקיבלנו ביום שנולדנו ונשא עד סוף ימינו. הורוסקופ האינדיאנים, כמו שלנו, מחולק לשנים-עשר חלקים - שנים-עשר טוטמים בצורת חיות. על פי תאריך הלידה, תוכל לגלות אילו מין אתה יכול להזדהות.

הורוסקופ אמריקאי (אינדיאני)

בז (21 במרץ - 19 באפריל)

באגדות, בז תמיד מסמל כוח, שמים, כבוד ונאצלות.

אנשים שנולדו תחת בז הם אמיצים ויש להם כישורי תצפית גדולים. הם יכולים גם לנצל את היצירתיות שלהם ואת החוכמה. זה הופך אותם, בין היתר, למנהיגים טבעיים שאחרים עוקבים אחריהם בתת-מודע. עם זאת, אנשים אלה מתפשרים לעתים נדירות. אם הם רוצים להשיג משהו, הם לא מפחדים ממכשולים ורוצים את זה מיד. לכן, ייתכן שיש בעיה אם הם נתקלים אדם סמכותי באותה מידה.

בונה (20 באפריל - 20 במאי)

האינדיאנים האמינו כי יש לבונים תכונות מאגיות. אחרת, איך זה זה אפשרי שמיומנויות הבניין שלהם כל כך מושלמות ומדויקות.

אנשים שנולדו תחת הטוטם של הבונה הם בדרך כלל פעילים ובהירים, כיוון שהם מרגישים שם טוב. הם מאושרים בסביבה מוכרת, כי הם מרגישים בטוחים שם. בקריירה, הם עובדים קשה, מתמידים והם לא זזים מהדרך שאותה הם לקחו. בעיות עשויות להתרחש כאשר בונה מודאג מדי ממשהו. ברגעים כאלה הם מפסיקים להיות מודעים לסביבתם.

צבי (21 במאי - 20 יוני)

אדון יערות זה נחשב תמיד לחיה קדושה. מעל לכל, הוא מייצג כוח חיוני, חוכמה ואצילות.

אנשים שנולדו תחת טוטם צבי הם אצילים, אבל גם עדינים ורגישים. ואת הדבר החשוב ביותר עליהם - הם יכולים גם לשתף ולקבל באופן שווה. אין להם בעיות עם מפגש עם אנשים חדשים והם מקסימים את סביבתם. זה, למרבה הצער, לפעמים מוביל שאננות ושטחיות ביחסים. מצד שני, מיומנויות התקשורת המצוינות שלהם קובעות מראש שיהיו דיפלומטים דגולים.

נקר (21 ביוני - 21 ביולי)

לאינדיאנים, נקר היה סמל של אהבה, ענווה וחוסר אנוכיות. על פי האגדות, הם היו מרפאים רבי עוצמה.

אדם עם תכונות אופייניות של נקר הוא בדרך כלל חבר נאמן מאוד ומסור.הם מאוד הגיוניים ורחומים. הם עוזרים לאחרים בסבלנות יוצאת דופן, לעתים קרובות על חשבון עצמם. במונחים של מערכות יחסים, הטיפול המופרז שלהם עשוי להיות, במקרים מסוימים, לא רצוי. עם זאת, נקר לא יכול לעזור לעצמו, מעשיהם מובילים על ידי הרגשות שלהם.

סלמון (22 ביולי - 21 באוגוסט)

בטבע, סלמון הוא לוחם גדול. האינדיאנים חושבים כך לגבי אנשים שנולדו תחת סימן טוטם זה.

אנשים אלה מכבדים חוכמה. יש להם כריזמה רבה, ולכן הם אמינים וחביבים לאחרים. יש להם ביטחון עצמי עצום והם מנהיגים טבעיים. הם חיים חיים מלאים וחווים יחסים באופן אינטנסיבי מאוד. הם מעריכים יושר על כל דבר. אם הם נתקלים בחוסר יושר או בצורה לא הוגנת, זה יוביל לסוף מהיר.

דב (22 באוגוסט - 21 בספטמבר)

לאינדיאנים, הדוב הוא החיה המקודשת ביותר, זהו שומר היערות. זה סמל של כוח עצום ואומץ.

אתה בטח לא תזהה אנשים שנולדו בטוטם זה במבט ראשון. הם לא מראים מה יש בהם. עם זאת, אם הם מסתבכים, הכוח המסתורי שלהם מתעורר. מאידך, איכות זו מלווה לעתים קרובות בעקשנות. דובים הם בדרך כלל מאוד מתמידים, ולכן הם יכולים להיות מורים גדולים.

עורב (22 בספטמבר - 22 באוקטובר)

עורב, בניגוד לציפורים אחרות, הוא נקי מאוד ומעולם לא מעביר מחלות. זה כנראה למה ייחסו להם יכולות ריפוי.

האנשים האלה שלווים מאוד. בחייהם הם לעתים קרובות בודדים, אבל ברגע הנכון, היכולות החברתיות שלהם עשויים להתגלות. עורבים הם לא ממהרים, הם דווקא חושבים על התשובה שלהם לעומק. הם אוהבים לנסוע ויכולים להתיישב בחו"ל. הם עמידים לכל דבר שעלול להגביל את החופש שלהם.

נחש (23 באוקטובר - 22 בנובמבר)

הנחש הוא, בתרבות האינדיאנים, סמל של חוכמה ואינטואיציה גדולה, אפילו עם יכולות על טבעיות.

אנשים שנולדו תחת הטוטם של הנחש הם כנים ופשוטים. הם לא אוהבים במיוחד ערכים חומריים, לא פשרות או תירוצים. הם יכולים לראות רק שני צדדים (למשל, טוב ורע) ושום דבר ביניהם. אנשים אלה מתמידים מאוד כאשר הם רודפים אחרי המטרה שלהם. עם זאת, לפעמים, הם נוטים להתעצבן.

ינשוף (23 בנובמבר - 21 בדצמבר)

ינשוף יכול להיות מסתורי מאוד. מצד אחד, זה סמל של חוכמה וטוב, ומצד שני, זה קשור לרוע המזל.

אנשים שיש להם טוטם של ינשוף פתוחים לכל דבר חדש, הם הוגנים ויש להם רצון חזק. לעתים קרובות, אנשים אלה מקריבים את עצמם עבור אחרים, גם על חשבונם. הם יכולים לשמור סוד, לכן הסביבה שלהם פונה אליהם באמון. עם זאת, החיים האישיים של ינשוף לעתים קרובות בכאוס ויכולים להוביל לכאוס בחיי האהבה. החולשה שלהם היא גאווה.

אווז (22 בדצמבר - בינואר 19)

באגדות אינדיאנים, אווז הוא סמל של אנרגיה, חריצות ושאפתנות.

לאנשים שנולדו תחת הטוטם של אווז יש אותן תכונות. הם מסוגלים להפתיע את סביבתם במסירותם ובכוחם. אנשים אלה יכולים להיות ספורטאים מוצלחים, כמו גם אנשי עסקים. עם זאת, יש להם חסרון - סרבול וחוסר נוחות. לעתים קרובות הם אינם מסוגלים לבצע תגובות אפקטיביות לאירועים ספונטניים ולהחלטות מהירות. הם גם נוטים להיות סגורים מבחינה רגשית.

לוטרה (20 בינואר - 18 בפברואר)

האינדיאנים האיטלקים חשבו על לוטרה כסמל למשהו חדש, שינוי לטובה ולתקווה.

אנשים שנולדו תחת הטוטם של לוטרה הם נלהבים, חיוניים וחרוצים. הם אינם חוששים ממכשולים - הם רואים בהם הזדמנויות או אתגרים. הם שומרים על חוש הומור בכל מצב, ולכן, הינם חברים אידיאליים אפילו בזמנים קשים. עם זאת, ללוטרה יש חסרון ענק כשמדובר ביחסים - הם לא יכולים לסבול עוול יתר על כן, הם נוטים להיות קנאים.

זאב (19 בפברואר - 20 במרץ)

למרות שזאב נחשב הסימן של הרוע באגדות, במיתולוגיה האינדיאנית היא חיה קדושה מאוד.
אנשים שנולדו מתחת לטוטם הזה עדינים וביישנים במבט ראשון. הם רגשיים ואהבה חשובה להם מאוד. כאשר הם במיטבם, כל זאב הוא אדיב, נדיב, אבל גם בעל תשוקה. עם זאת, אם הם נדחים, הם סובלים מאוד ואולי אפילו נוקמים במקרים מסוימים. הם נוטים להימלט לתוך הפנטזיה שלהם כדי להגן על עצמם מפני ההשפעות השליליות של העולם החיצון.