5.10. 2015

הורוסקופ שלב אחר שלב

כפי שכולנו יודעים, כדי למצוא את ההורוסקופ שלך, אתה צריך לפחות לדעת את תאריך הלידה שלך. אך אנשים מעטים יודעים ששני פרטים אחרים הם חשובים באותה מידה: מקום הלידה – המיקום הגיאוגרפי ברשת הגיאוגרפית, וזמן הלידה המדויק (לפחות השעה). כשתכלול את אלו יפתח בפניך עולם חדש. הורוסקופ שנוצר במיוחד בשבילך.

הורוסקופ שלב אחר שלב

וכיצד זה עובד? הדבר החשוב ביותר זה למצוא את היחס הנכון של איכויות ויסודות. הסיווג הזה תקף באופן כללי לפרטים מאחד מ-12 המזלות. ישנם ארבעה יסודות (אש, אוויר, מים ואדמה) ושלוש איכויות אסטרולוגיות (בסיסי, קבוע ומשתנה). לפי ההיגיון, לכל איכות שייכים ארבעה מזלות, כפי שניתן לראות בטבלה הבאה:

  בסיסי קבוע משתנה
אש טלה אריה קשת
אוויר מאזניים דלי תאומים
מים סרטן עקרב דגים
אדמה גדי שור בתולה

הסיווג הזה מאוד חשוב לקביעת הכוחות והאנרגיות של ההורוסקופ שמשפיעים עלינו וגם למציאת המזג הטבעי של כל מזל.

השלב הבא הוא ללמוד את מזל ההורה. עכשיו עליך לדעת את השעה המדויקת של לידתך, כך שאנו יכולים לקבל תמונה יותר מדויקת של האדם ותכונות האופי המרכזיות שלו. ומה אומר המושג הורה? זה הבית הראשון והחשוב ביותר, שקובע את ההיבטים הבסיסיים של האדם. האישיות שלו, ההופעה שלו והבריאות שלו. העובדה הזו, בהקשר לכוכב השולט שלך (ה ידוע כיורש העצר), ששייך לכל אחד מהמזלות, נותן לנו מידע לגבי דרך החיים של האדם. הביצועים שלו, הביטויים שלו וההצלחה.

אחרון חביב, כשאנו מרכיבים את ההורוסקופ, אנו חייבים לשים לב למיקום של השמש, הירח וכוכבי הלכת והמיקום שלהם בבתים האסטרולוגים. ניתן לדמיין בית אסטרולוגי כחלל המוקדש למזל אחד. קיימים 12 כאלה, כמספר המזלות. המיקום שלהם שונה לכל אדם ותלוי גם במיקום הגיאוגרפי וגם בתאריך וזמן הלידה. פרשנות כזו יכולה לומר לנו הרבה על תחומי החיים בהם האדם יצטיין, או מצד שני באילו הוא עלול לא להיות מוצלח.

למעשה, אסטרולוגיה היא לא כל כך פשוטה, אך אנו מקווים שהמאמר הזה אך אנו מקווים שמאמר זה היה מועיל לפחות ללמידה של הבסיס הגס של איך הורוסקופ עובד. הנח לצוות האסטרולוגים המנוסה שלנו לדאוג לשאר.