15.10. 2023

להבת התאומים

לכל אדם יש הזדמנות לפגוש את תאום הלהבות שלו בזמן חייו.הקשר הזה לפעמים מבולבל עם קשר נפש תאומה. נפש תאומה יכול להכנס לחיינו כדי לתמוך ולהצטרף למסע שלנו.פגישת תאום להבות מצד אחד גורם לשינוי חיים משמעותיים.זה מעמיד אותנו בפני המראה שבו נוכל להבין את התשוקות, החזקות והחולשות שלנו.

להבת התאומים

נפשות תאומות ולהבית תאומים הם שניהם קשרים רוחניים,אבל הם מתפקדים שונה. מאמינים שיש כמה נפשות תאומות בעולם אך להבת תאומים יש רק לכל בן אדם והבן אדם שמתאים לו . זה ההפרדות של נפש לשתיים שמשלימה את השלם.

אם חווית אקונטר, שמרגיש כאילו פגשת מישהו לפני או הרגשת אהבה ממבט ראשון , זה כנראה להבת התאומים . אנשים במערכת יחסים זו חולקים קשר אינטנסיבי ומקבלים את אנרגיית אחד של השני גם שהם לא פיזית ביחד.החיבור נוטה להיות אינטנסיבי בכל תחום.למרבה הצער, גם חוש שלילי יכול להפוך להרסני.אך כוח המערכת תמיד נשאר כי מעורבים שלבים גבוהים של פיזיות ומנטליות של אינטימיות שמשנים את שניהם. פרידה מביאה אובדן פוגע, הרגשה שמאבדים חלק מנפש אחד של השני.

אסטרולוגיה יכולה לעזור לנו לקבוע אפ מישהו הוא להבת התאומים.הצמד לפעמים נוחדו באותו המזל או תחת אלמנט אחר, שיעזור לנו להסביר את הדברים המשותפים שיש.במקרים מסוימים, יכול להיות להם אותו יום הולדת.אך זה לא חוק והם יכול לחלוק את עמדות אחרות של כוכבים  או צמתי ירחים אחרים בהורוסקופ.

אחד מהתפיסות השגויות הכי נפוצה על להבות התאומים היא שהם תמיד ביחסים רומנטיים.למרות שבמקרה הזה הם יכולים להיות גם אפלטונים במשפחות או בין חברים.עם זאת, זה תמיד קשר עמוק ורוחני שאי אפשר להשוות לקשרים עם אחרים.