15.4. 2023

אסטרולוגיה וודית

אסטרולוגיה וודית עם שורשים הודים וודית-אלפי שנים של כתבי קודש.בעבר,שימשו לקבוע תאריכים נכונים כדי להעלות קורבנות וטקסים אבל עם הזמן אנשים החלו ללמוד את תנועות הכוכבים כדי להבין את גורלם.

אסטרולוגיה וודית

אנשים החלו ללמוד את תנועות הכוכבים כדי להבין את גורלם.עם האסטרולוגיה המערבית, יש 12 מזלות. אך השוני בתאריכים הם מרשימים עקב שימוש במערכת שונה- אנו משתמשים בלוח שנה טרופי, לעומת האסטרולוגיה הוודית לוח שנה צדדי. לדוגמא, טלה הפכפך הופכים לדגים רגישים.הקשר הקרוב עם הפילוסופיה ההינדית גם השפיעה על פרשנות ההורוסקופית. אשר מתפקסת על קרמה וקסם אישי-נתיב חיים.

האסטרולוגיה המערבית ממוקדת יותר על השמש, בעוד האסטורולוגיה הוודית נותנת יותר פוקוס לירח. הראיה לכך היא “בתי ירח״- הנקראת אחרי הנשים של אל הירח. מה שמביא אותנו לעובדה שאובייקטים שמימיים נתפסים גם כאלוהיות. בסך הכל יש תשע: שמש,ירח,נוגה,חמה,מאדים,צדק,שבתאי,צומת ירח עליון וצומת ירח תחתון.הוספת אובייקסט נוסף יכול להרוס את כל מערכת התחזיות הוודיות. לכן הכוכבים אורנוס,נפטון ופלוטו הושמטו.

צמתי הירח יש תפקיד משמעותי באסטרולוגיה הוודית.הם צצמת ירח עליוו ותחתון. צמת ירח עליון מקושר לחומרנות,אימה,חוסר שביעות רצון ובלבול.הלוחם הכוחני הזה מציע חוזק אך גם חוסר רחמים ואלימות . צמת ירח התחתון מחובר לבדידות והרצון לברוח מהמציאות. הוא מביא כאוס אך גם תשוקה לאחרים אם נמצא בעמדה מועדפת.

הם מחוברים עמוקות עם המסורת של אסטרולוגיה וודית בתרבות,משפיעים על החלטות חשובות בחיים כמו קריירה או נישואים.

המערכת הזאת שומשה כבר לאלפות שנים ועוזרת להבין נשמות אדם.זה מסביר את מצב קארמה אישי , כמו ההשפעה של אובייקטים שמימיים.זה יכול גם לחשוף כישרונות חבויים ולעזור לקבל הצצה לאירועי עבר ועתיד.