15.9. 2021

מספרי המלאכים

אם נתרחק מהתפיסה הקלאסית של מלאך המוגדר על ידי הכנסייה, נגלה שהמילה "מלאך" באה מעברית ופירושה "שליח". רק ביוון העתיקה החל מושג זה להיות קשור לדת ולכנסייה. מלאכים שימשו שליחים במשך מאות שנים. בעבר הם הזהירו אנשים מפני אסונות, מלחמות או אירועים חשובים אחרים. הם מנסים לעזור לאנשים. הכינו אותנו לשינוי הקרוב, הזהירו מפני סכנה, יעצו במצבים קשים, או כיוונו אותנו.
מספרי מלאכים מתפקדים כאמצעי תקשורת אוניברסלי בין בני אדם ומלאכים. אלה המספרים המקיפים אותנו. לעתים קרובות זה הזמן המופיע על השעון, אך מספרים אלו יכולים להופיע גם על לוחיות הרישוי חריגות של מכונית עוברת או על קבלה. כמובן שתמיד כשאתם רואים את אותם מספרים זה סימן. הקשיבו לאינטואיציה ולרגשות פנימיים.
לכל מספר יש את המשמעות הספציפית שלו בנפרד, בזוגות, וגם בשלישיות. אם אתם רואים את אותם מספרים שוב ושוב, אתם יכולים להיות בטוחים שהמלאכים מנסים לדבר איתכם. מה הם רוצים להגיד לכם? תוכלו לגלות זאת בפסקאות הבאות. הכנו עבורכם רשימה של מספרי המלאכים המשמעותיים ביותר.

מספרי המלאכים

המשמעות של מספרי מלאכים בודדים

111 או 1111 - דרך המספר הזה המלאכים קוראים לנו לשמור על מחשבותינו, כי על ידיהם אנו יוצרים את עתידנו. המשמעות היא האצת הפיכת המחשבות שלנו למציאות. במילים אחרות, הם מזהירים אותנו מפני חשיבה שלילית.
222 - עם המספר הזה, המלאכים אומרים שהכל יגמר לטובה. אל תאבד אמון בעצמך, המאמצים שלך יתוגמלו.
333 - הוא מספר משמעותי מכיוון שהוא מאשר את נוכחותם של המלאכים בכל רגע נתון ואת כוחם לעזור. נצלו זאת וספרו להם את משאלותיכם.
444 - המספר הזה הוא כדי לתמוך בנו בכל מה שאנו עושים. זו הבטחה שאנחנו הולכים בכיוון הנכון, ועלינו להתמיד בו בכדי להשיג את מטרותינו. אז אם אתם רואים את המספר הזה, אתם יכולים להיות רגועים, הכל בסדר.

555 הוא מספר חזק מאוד. מלאכים מזהירים אותכם לא להיצמד לעבר מכיוון שאתם חוסמים את זרם האנרגיה החדשה ולא מתקדמים. הם מכריזים על שינויים קרובים שיהיו חשובים להתפתחות הנפשית שלכם. אל תתנגדו להם, הכל קורה לטובתכם.
666 - עם המספר הזה, המלאכים מזהירים אותכם לא להתמקד יותר מדי בדברים חומריים. מחשבותיכם אינם בהרמוניה, ואתם צריכים להתמקד יותר בצד הרוחני שלכם ולעבוד עליו.
1212- פירושו סגירה או השלמה. 12, כמו חודשי השנה או מזלות מתוך גלגל המזלות. המלאכים אומרים שמשהו בחיים שלכם יסתיים, ומשהו חדש יתחיל.