2.9. 2020

לאן לצאת לחופשה? המזל שלך יגיד לך!

האם אתה חושב לאן לנסוע לחופשה, להירגע ולהטעין מחדש את הסוללות? יתכן שיש לך הרבה רעיונות, אך נראה שלא תמצא את הדבר הנכון. מה עם להשאיר את זה לכוכבים ולקחת בחשבון את המזל שלך? אחרי הכל הוא יודע דבר או שניים – אפילו את סוג החופשה האידיאלי שלך. אז בוא נסתכל על זה!

לאן לצאת לחופשה? המזל שלך יגיד לך!

טלה
מזל האש הזה הינו הרפתקני מאוד, ולכן חופשה רגועה ליד הים לא הייתה מתאימה במיוחד. שהייה פעילה תהיה טובה יותר, למשל בהרים שבהם הם מסוגלים לצאת לטיולים מתישים.

מזל שור
חובב אוכל. בין אם הם מבשלים לבד או דואגים להם במסעדה, בלוטות הטעם שלהם חייבות להיות מרוצות לחלוטין. למה לא למרכז את החופשה סביב אוכל?

תאומים
המזל האווירי של התאומים הוא מטבעו מאוד סקרן - הם שונאים להשתעמם ונמשכים לכל דבר שמעורר את מוחם. דובאי, ניו יורק או לונדון נשמעים נהדר.

סרטן
מזל הסרטן שם דגש עצום על המשפחה ובמקרה של חופשה המיקום אינו חשוב כמו אלה שאיתם הם הולכים. סיורים באתרים מתאימים מכיוון שתוכלו לקלוט מידע רב שתוכלו לדון בהמשך עם יקיריכם.

אריה
אריה הינו מזל אש - הוא מתפרע בכל מקום שהוא הולך אליו. החופשה שלך צריכה להיות דומה למסיבה. לדוגמא, שהייה בסירה עם חבריך תהיה חוויה בלתי נשכחת לחלוטין עבורך.

בתולה
מזל בתולה נוטה להיות עצבני מאוד. לכן החופשה שלך צריכה להיות ממש מרגיעה עבורך - מקום שבו תוכל להירגע ולהתרחק מדאגה. ריטריט בריאותי יהיה אידיאלי לחלוטין.

מאזניים
מאזניים הוא אחד המזלות האמנותיים ביותר של גלגל המזלות - זו לא משימה קלה לבחור חופשה מספקת עבורם. אנו ממליצים לבקר בליסבון - עיר של אמנות.

עקרב
עקרב יהיה מרוצה ביותר כאשר הוא מסוגל להיות המנהיג. הכי טוב יהיה אם אתה מארגן את החופשה לחברים או למשפחה. קח הפסקה מהעבודה, הישאר במדינה אקזוטית ופתח תוכנית לכל יום.

קשת
עבור מזל קשת, להיות בחיק הטבע הוא חיוני מכיוון שהם מסוגלים להשיג אנרגיה לחיים. חופשת קמפינג תהיה הטובה ביותר. קח את חבריך לטיול וקמפינג בכל מקום אפשרי.

מזל גדי
מזל האדמה הגדי, שעובד מאוד קשה ושאפתן במיוחד, מוקסם מהיסטוריה. חופשה מתאימה עבורם תהיה כל חופשה בה יוכלו לבקר במונומנטים וללמוד על ההיסטוריה שלהם.

מזל דלי
מזל דלי הוא סימן הומניטרי מאוד ולכן עליהם לבחור חופשה בה יוכלו לעזור לאחרים. התנדבות או תיירות הם בחירה אידיאלית לחלוטין.

דגים
מזל המים של הדגים הוא מאוד אינטואיטיבי, לא אנוכי, אבל גם רומנטי - אם אתה רוצה ליהנות באמת מהחופשה שלך, קח איתך את החצי הטוב יותר שלך. סוף שבוע של בריאות או שהות ליד הים יהיה טוב.

9339