11.5. 2020

מהם קלפי טארוט וכיצד הם עובדים?

קלפי טארוט הם אחת השיטות הפופולריות ביותר לספר עתידות. הרבה אנשים מגחיכים אותם, למרות שחלקם מוצאים אותם בעלי ערך רב למתן הדרכה לחיים. לא משנה מה המקרה, דבר אחד ברור - ההיסטוריה שלהם הולכת הרבה אחורה.

מהם קלפי טארוט וכיצד הם עובדים?

מהיכן הם הגיעו? יש אנשים שמאמינים שמקורם במצרים העתיקה או מלימודי הרוחניות היהודית בקבלה. עם זאת, העדויות לכך חסרות, ולכן סביר יותר להניח שהם הופיעו מתישהו באמצע המאה ה -15 באיטליה, עם המצאת המשחק טארוצ'יני. השחקנים קיבלו קלפים ובהתאם לאסוציאציות התמטיות שלהם הם כתבו שירים.

קלפי טארוט יכלו להגיע ממשחק הדומה לברידג' בימינו. עבור משפחות איטלקיות עשירות, אמנים נהגו ליצור קלפים מצוירים ביד עם סמלים כמו גביעים, חרבות, מטות ומטבעות. לקלפים מודרניים יש גם סמלים אלו, ומספר הקלפים נשאר זהה - 78 קלפים ליתר דיוק. למדינות אחרות באירופה הגיעו כרטיסי טארוט באמצע המאה ה -18.

כפי שכבר הזכרנו, ישנם 78 קלפים בחפיסת קלפי הטארוט המחולקים לארקנה ראשית ומשנית, המקובצים לפי סמלים ופריסות. בארנקה הראשית, ישנם 22 קלפים המייצגים שיעורי חיים ושיעורים רוחניים. בארקנה המשנית ישנם 56 קלפים המשקפים את הניסויים והתלאות של חיי היומיום. הקלפים מחולקים לפי חלוקה נוספת של -16 קלפים המייצגים את מאפייני האישיות שלנו, אותם אנו יכולים להראות בכל עת - אנו מדברים על מלכים, מלכות, אבירים ודפים. שאר הארקנה המשנית מורכבת מארבעים קלפים ממוספרים בארבעה צבעים - גביעים, חרבות, מטות ומטבעות. הם מייצגים את המצבים שאנו נתקלים בהם באופן יומיומי.

איך הם עובדים? הם עוזרים לנו לדמיין את סיפורי חיינו. זה סוג של מראה לנשמות שלנו שמניע אותנו להשתמש בחוכמה הפנימית שלנו באופן שיוביל אותנו לקשרים עמוקים יותר. כל אחד מ -78 הקלפים יכול לחשוף את שיעורינו הרוחניים ואז להנחות אותנו בדרכנו.

יש אינספור גרסאות של קריאה - הן מבדילות במיקוד, כמו גם במספר הקלפים, ובצורה שבה הם נקראים. למתחילים, זה אידיאלי לומר לעצמך שאלה ולבקש מהקלפים לענות עליה או לתאר פתרון אפשרי למצב. לאחר מכן תוכלו להתחיל לעבוד עם עוד קלפים - אולי חמישה מהם - שבהם כל אחד מאלו ייצג פן אחר בחייכם.

אם אתה מתכנן לקרוא את הקלפים עבור מישהו אחר (ברשותו), אנו נכנסים לתחומי התודעה הקולקטיבית. עם קצת תרגול, תוכלו לקבל באופן אינטואיטיבי מסרים שונים ולדעת כיצד לעזור לאדם הספציפי.