2.11. 2019

נומרולוגיה לכולם

כיום, נומרולוגיה היא נושא די פופולרי. כמו אסטרולוגיה, זה אומר לנו הרבה על סמך תאריך הלידה שלנו, מה שמסביר מדוע שני תחומים אלה של המחקר הם לעתים קרובות מקושרים. עם זאת, במקום כוכבי הלכת, הוא בוחן את מספרי תאריך הלידה, ובמיוחד את הסכום שלהם.

נומרולוגיה לכולם

כל מספר יש רטט משלו המעניק לאישיותנו גישה ומאפיינים מסוימים או מגדיר את אירועי היום, החודש או השנה. עם זאת, עצם הבסיס של נומרולוגיה, שבה אנחנו הולכים לדון היום, הוא מספר החיים שלנו.

כיצד לחשב את מספר החיים שלך? נסביר את החישוב של מספר החיים שלך באמצעות דוגמה. נניח שנולדת ב -21 בנובמבר. התחל על ידי הוספת כל ספרה אחת בתאריך הלידה שלך, כלומר, במקרה שלך:

2 + 1 + 1 + 1 + 1 + 9 + 8 + 4 = 27

לאחר מכן המשך להוסיף את הספרות הפרטיות עד שתקבל מספר חד ספרתי - במקרה שלנו מספר החיים הוא 9 (2 + 7 = 9). היוצא מן הכלל הוא מספר אחת עשרה, שהוא המספר היחיד דו-ספרתי בעל רטט משלו. עכשיו, בואו נסתכל על המאפיינים.

1 - אנשים עם מספר החיים הזה נוטים להיות עצמאיים, אנרגטיים וגם מאוד סקרנים. הם בדרך כלל להשיג את המטרות שלהם ללא עזרה מאחרים ולכן, הם לעתים קרובות מנהיגים מטבעם, לא רק בקריירה שלהם, אלא גם בחייהם האישיים, שם הם דורשים הערצה מתמדת.

2 - אנשים שנולדו עם מספר החיים "שניים" יש אינטואיציה חזקה והבנה עבור אחרים. הם צנועים ורגישים, אבל ברגעים קשים, יכול לגדול לתוך מצב רוח וחוסר החלטיות. אנשים אלה מחפשים תמיכה בחיים כפי שהם חוששים בדידות.

3 - שלשות" הן מטבען יצירתי מאוד ואינטליגנטי. הם תופסים את כל האירועים באמצעות הדמיון שלהם, ולכן הם לעתים קרובות לנקוט גישה ביקורתית למדי כלפי יקיריהם. אבל מגע עם אחרים הוא הכרחי עבורם, אבל רק אם הם לא נופלים לתוך סטריאוטיפ.

4 - אלה עם מספר "ארבע" הם בדרך כלל מאוד חרוץ, מתמיד וחזק. אנשים אלה אין להם בעיה עם משימות הדורשות חשיבה לוגית. מצד שני, הם עשויים חוסר ביטחון, ולכן הם צריכים שבחים קבועים של כוחם.

5 - "החמישים" שונאים את כל ההגבלות והחוקים. הם הרפתקנים מטבעם, ובכל הנסיבות, נמשכים אל החופש והחופש. זה לא קל להיות במערכת יחסים עם אחד כי הם מאוד אימפולסיבי, עצבני וחוסר סבלנות.

6 - טבעם של אנשים עם מספר החיים של "שש" הוא בדרך כלל רגיש ורומנטי. הם מרגישים מאושרים כאשר הם לקצור את אהבתם של בני זוגם ומשפחתם. אם הם לא מקבלים חיבה, הם נופלים בקלות לתוך דיכאון או אפילו לחלות

7 - אנשים שנולדו עם מספר "שבע" ניתנים על ידי תפקיד של מרפאים לאורך חייהם. עזרה לאחרים היא בטבעם, אשר מתחזקת על ידי החמלה וההבנה שלהם. הם כמעט תמיד מחפשים דרכים חדשות ורעננות לפתרון בעיות..

8 - נושאי מספר החיים "שמונה" הוכשרו בכישורים ארגוניים ומנהיגות חזקים. הם מטריאליסטים הזקוקים לאיזון בחיים, הן מבחוץ והן במוחם. לעתים קרובות הם נופלים להתמכרויות.

9 - אנשים שנולדו עם מספר תשע הם מאוד ידידותיים וחכמים, לעתים קרובות עד כדי כך שהם לוקחים אחריות על בעיות ומצבים של אחרים, אשר יכול לדכא את הפוטנציאל שלהם. דברים חומריים אינם חשובים עבורם, הם מעדיפים לשים לב לאהבה..

11 - מספר זה נחשב למורה בנומרולוגיה. האנשים שנולדו בו יכולים לבחור את השביל השקט והקל של מספר שתיים, או את הנתיב הקשה של מספר 11. בדרך כלל הם גאונים, אשר לעתים קרובות גורם להם להרגיש בודדים. הם גם סובלים מתנודות מצב רוח תכופות נמשכים אל טבעי, מה שהופך אותם מסתוריים מאוד .