10.9. 2019

הורוסקופ סלטיק: מה העץ שלך לחתום להגיד עלייך?

הורוסקופ עץ סלטיק, בדיוק כמו אסטרולוגיה רגילה, מבוססת על האמונה כי התאריך והשעה של הלידה שלנו איכשהו לעצב את תכונות האופי שלנו. הקלטס, לעומת זאת, ראה חשיבות רבה בעצים וצמחים שהיו גופן אינסופי של מידע וחוכמה עבורם. לכן, הם יצרו 13 שלטים - כפי שיש שלוש עשרה ירחי מחזורים בשנה אחת - כי במובן מסוים משקפים את האישיות של עצים וצמחים הקשורים אליהם. איזה מהם הוא שלך ומה זה אומר עליך?

הורוסקופ סלטיק: מה העץ שלך לחתום להגיד עלייך?

שדר(24 בדצמבר - 20 בינואר)

אנשים שנולדים תחת האנרגיה של שדר מקבלים בקלות תפסו את ההתלהבות שלהם ואת השאיפה, אשר מאוד מניע אנשים סביבם גם כן. הם סובלניים, קשוחים, גמישים ומסוגלים לשמור על ראשם קריר בכל מצב. הם גם שליטים ילידי הטבע, ולכן הם לוקחים את התפקיד הזה ללא היסוס בכל פעם שהמצב קורא למנהיגות

רוואן (21 בינואר - 17 בפברואר)

שלטי רואן הם פילוסופים טבעיים. הם כל כך פתוחים, יצירתיים ומקוריים, כי הם לעתים קרובות לא מובנת. תחת החיצוני שלהם מגניב, רבים אידיאלים נלהבים מסתתרים, אשר הם מקורות המוטיבציה שלהם. יש להם יכולת טבעית להפוך מצבים ואנשים סביבם על ידי נוכחותם בלבד.

מילה (18 בפברואר - 17 במרץ)
התכונות העיקריות של אנשים מילה כוללים אינטואיציה חזקה, דמיון וכישרון אמנותי. לפעמים הם די מודאגים, אבל רק בגלל שהמוח שלהם נמצא בתנועה מתמדת. הם יכולים לשמש מתבודדים; אבל במציאות, הם חיים בעולם שלהם ולכן, הם לא אכפת הרבה על דעותיהם של אחרים

אלמון (18 במרץ - 14 באפריל)
אלמונים הם אדונים טבעיים של כל האירועים סביבם. בזכות האמונה העצמית החזקה שלהם, הם יכולים להיות מקסימים מאוד ומשפיעים. הם יכולים לראות דרך כל שקר, וכאשר הם עושים, הם לא לסבול אותם. הם גם מקום רב ערך על הזמן שלהם, אז הם מנסים לעשות כמיטב יכולתם לא לבזבז אותו.

ערבה (15 באפריל - 12 במאי)

סימני הערבה הם מאוד יצירתיים, אינטואיטיביים ואינטליגנטיים. הם מודעים היטב לכך שלכל דבר יש את זמנו וכתוצאה מכך, יש להם גישה מטופלת וריאליסטית למצבים רבים. היכולת הטבעית שלהם לשמור על הידע לעתים קרובות מרשים את בני גילם. עם זאת, הם נוטים להחזיק את עצמם בחזרה בגלל הפחדים שלהם.

עוזרד (13 במאי - 9 ביוני)

אנשים עם רטט של עוזרד הם בדרך כלל לא בכלל מה שהם נראים. לעתים קרובות הם חיים חיים ממוצע או אפילו משעמם, אבל יש הרבה תשוקה ויצירתיות על הקרביים שלהם. הם מותאמים היטב כשותפים ומאזינים גדולים, כמו גם, כך שאנשים לעתים קרובות לחפש אותם לחלוק את העול שלהם.

אלון (10 ביוני - 7 ביולי)

אלה שנולדו תחת הסימן של אלון יש מתנה של כוח רב. הם לוחמים טבעיים, ולעתים קרובות הם משמשים כדובר של אלה שאינם יכולים לעמוד על שלהם. עם זאת, הנשק שלהם הוא לא אלימות; אלא באכפתיות, נדיבה ומוכנה. מטבע הדברים, הם מניחים הכל יסתדר עם תוצאה חיובית, וזה בדרך כלל עושה.

צינית (8 ביולי - 4 באוגוסט)
לצינית יש אופי אצילי ביותר של כל השלטים עץ. בזכות האצילות והתמדה שלהם, הם הופכים למנהיגים מוצלחים מאוד. הם אף פעם לא מוותרים, וכשהמכשולים באים, הם מכפילים את מאמציהם. הם מובסים לעתים נדירות, מה שמניע את עמיתיהם לתפוס אותם כסמכות אמיתית.

לוז (5 באוגוסט - 1 בספטמבר)

לוז נותן למודיעין, יעילות ומיומנויות ארגוניות מצוינות. יש להם גם זיכרון טוב, כך שהם תמיד יודעים היטב, אבל לפעמים הם נראים כאילו הם נראים. הם צריכים הכל כדי להיות בסדר ולתת תשומת לב רבה לפרטים, אשר באה לידי ביטוי בכל פעילות שהם עושים.

גפן (ספטמבר 2 - 29 ספטמבר)

אנשים עם רטט של גפן הם לעתים קרובות מאוד מצוברח. יש להם מספר סתירות מבפנים הגורמות להם להיות חסרי החלטיות; אבל מצד שני, הם גם מסתכלים על כל האפשרויות באופן אובייקטיבי. הם בטוחים לגבי דברים שמביאים להם הנאה, כגון מזון, יין או מוסיקה. זה המקום שבו הטעם הייחודי שלהם מראה.

קיסוס (30 בספטמבר - 27 באוקטובר)

אנשים עם רטט של קיסוס יש אינטלקט חד והם מאוד רחום. הם מאוד נאמנים ונדיבים כלפי אחרים, כך שהם תמיד בסביבה כאשר מישהו צריך יד לעזרה. כמו כן, הם מאוד מקסים וכריזמטי, ואף על פי שהכל מצביע על כך שהמצב לא הולך טוב, הם יכולים להפוך אותו בחן.

ריד (28 באוקטובר - 24 בנובמבר)

אנשים שנולדו תחת סימן של ריד בדרך כלל לשמור הרבה סודות. יש להם צורך דחוף לחפור עמוק לתוך המשמעות האמיתית של הדברים, מה שהופך אותו קל לפתור כל בעיה. בנוסף, הם אוהבים סיפורים מרתקים, כך שהם לעתים קרובות להיסחף על ידי רכילות. לפעמים הם קצת מניפולטיביים, אבל הכוונות שלהם תמיד טובות.

סמבוק (25 בנובמבר - 23 בדצמבר)

סמבוק מעניק לילדיו רצון עז לחופש. לאחרים, אנשים כאלה אולי נראים שטחיים ואולי יותר מדי פרועים. עם זאת, תחת החיצוני החיצוני שלהם, יש נשמה מתחשב מאוד. הם מנסים לעזור יקיריהם בכל הנסיבות, אבל הכנות שלהם לפעמים יכול לקבל קצת מוחץ.