15.7. 2023

פלוטו במזל דלי

פלוטו עבר למזל דלי בפעם הראשונה מאז סוף המאה ה18 ונשאר כאן לשני עשורים.פלוטו ייקח קצת זמן להתקשר לסטייל סימן אוויר ויחליף ממזל דלי בחזרה למזל גדי כמה פעמים. הוא בילה זמן במזל דלי כבר ב2023 ושוב בינואר 20 2024-שם ישאר עד 1 בספטמבר.

פלוטו במזל דלי

מ19 לנובמבר פלוטו ישאר במזל דלי עד 2043 וחוזר ב2044 לפני שיחזור למזל דגים.

שמו נקרא אחרי האל היווני של העולם התחתון והוא מסמל עומק.מסתורין,מחזורי מוות ותקומה וגם הרס ויצירתיות באסטרולוגיה.זה עמדה רחוקה מהשמש שיש לה אפקט משמעותי וממושך על חברה נרחבת יותר יותר מחברות אישיות.זה נותן הזדמנות בכל אזור בחיים אבל יכול להוביל אותנו לאובססיה,ניגוד וחוסר כוח מאז שפלוטו משך אירועים דרמטיים אלינו.

בהתקדמות לא שגרתית מזל דלי שולט בקשרי חברה ,טכנולוגיה,שיוויון,מדע ופעולות אנושיות..לכן,הכוח הטרנספורמטיבי של פלוטו יפגין את עצמו באזורים  מה שעלול לגרום לדרך עבודתינו ,תקשורת ,קבלת מידע והבנת העולם.זה יביא לנו דגש על צדק חברתי ואנחנו נחפש את הדרך לחופש המעולה.

הקשר הזה יגדיל אינטואיציות ויתרום לגדילה רוחנית. מזל דלי מקושרים לנודעות גבוהה, ואנרגיית פלוטו תוכיח עם הזמן לגילוי עצמי עמוק אך אנרגיה זו יכולה לגרום גם לקונפליקטים.מזל דלי מעריך אישיות ועצמאות אבל הצד הפחות טוב של היתרונות האלה זה שאפשר לגדול אל רגשות פילוג וחוסר הבנה.לכן אפשר לצפות לשוני במערכות יחסים גם.

אנשים שנולדו תחת הסימן של מזל דלי או אם עמדה בהורסוקופ ירגישו ישירות מעבר לפלוטו באופן מוחשי. הם שוב ושוב ישברו מדפסים ישנים כדי למצוא את דרכם.

צירוף גילאי מזל דלי-פלוטו יביא להשפעה חזקה על החברה ועל עצמאים שיכול להיות חיובי או שלילי. כתוצאה מכך, זה חשוב לקבל את אנרגייית פלוטו ולעבוד עם מיקומו במזל דלי. גדי שנצליח בחייינו האישים אך גם בחברה כשלם.